Sony vaio vpcf1 بررسی و مشخصات فنی

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Sony vaio vpcf1 یکی از با کیفیت ترین لپ تاپ های تولید شده توسط این شرکت است که با ویژگی های خاص خود می تواند نیازهای مختلف مشتریان را برآورده نماید.

شرکت سونی از جمله محبوب ترین برند های تولید کننده ی لپ تاپ در جهان است که از هر روزه سعی می کند با توجه به فناوری های روز دنیا، محصولات یا کیفیت تری را تولید نماید.

در ادامه ی مطلب به یکی از مناسب ترین لپ تاپ های سونی از نظر قیمت و کیفیت می پردازیم.

Sony vaio vpcf1

Sony vaio vpcf1 یکی از تولیدات شرکت سونی است که از چرخه ی تولید خارج شده است و تمامی مدل های ارائه شده از این لپ تاپ تولیدات سال های قبل شرکت هستند.

البته این موضوع باعث نمی شود تا امکانات Sony vaio vpcf1 را بسیار پایین تر از لپ تاپ های امروزی بدانیم و در بسیاری از موارد می توان آن را با لپ تاپ های قدرتمند سایر برند ها مقایسه نمود.

کارشناسان نمایندگی سونی وایو معتقدند استفاده از امکانات مناسب و همچنین ساختار ارگونومیک دستگاه باعث شده است تا استقبال مشتریان برای خرید این محصول بسیار زیاد شود.

البته در این مسیر قیمت بسیار مناسب و اقتصادی دستگاه نیز می تواند عاملی دیگر برای جذب مشتریانی باشد که هنوز هم برایشان قیمت لپ تاپ در اولویت قرار دارد.

کیفیت و دوام لپ تاپ Sony vaio vpcf1 به گونه ای است که اگر بعد از سال ها به خوبی از آن مراقبت نمایید می توانید به عنوان یک لپ تاپ دست دوم مناسب آن را به فروش برسانید.

ادامه مطلب

Sony VAIO EA بررسی ویژگی های لپ تاپ

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

با وجود اینکه برخی  از مدل های لپ تاپ سونی از جمله لپ تاپ های Sony VAIO EA در چرخه ی تولیدات شرکت سونی وجود ندارند، اما هنوز هم می توان به دلیل کیفیت بالا، این محصولات را جز لپ تاپ های محبوب کاربران دانست.

کسانی که برای خرید Sony VAIO EA اقدام نموده اند و با مشکلات مختلفی در نوع کارکرد دستگاه رو به رو شده اند می توانند از خدمات شرکت ها و نمایندگی های شرکت سونی استفاده نمایند.

به گزارش نمایندگی سونی وایو در ایران لپ تاپ های سری Sony VAIO EA به اندازه ای مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و دارای عمر مفید بسیار بالای هستند که هنوز هم می توان شاهد فروش مدل های کارکرده این سری از لپ تاپ های سونی باشیم.

Sony VAIO EA

لپ تاپ های سری E شرکت سونی جز لپ تاپ های زیبایی محسوب می شوند که برای طیف خاصی تولید شده اند.

کسانی که علاوه بر کیفیت و قدرت بالای کارکرد دستگاه به زیبایی آن نیز اهمیت می دهند می توانند یکی از مدل های مختلف لپ تاپ سری E را خریداری نمایند.

لپ تاپ های Sony VAIO EA از جمله لپ تاپ های همین سری هستند که می توانند با ظاهری زیبا به راحتی مشتریان را به سمت خود جذب نمایند.

ادامه مطلب

بهترین لپ تاپ سونی

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

درمورد سونی
VAIO در اصل یک نام تجاری از شرکت سونی است، که در سال 1996 معرفی شده است .

در این بخش در مورد بهترین لپ تاپ سونی به تحلیل میپردازیم.

VAIO سونی کسب و کار مربوط به کامپیوتر خود را با مشارکت و سرمایه گذاری یک شرکت ژاپنی در ماه فوریه 2014 به عنوان بخشی از آن شرکت که تمام  تمرکز آن روی دستگاه های تلفن همراه بود شروع کرد.

شرکت سونی سهم کوچکی در شرکت جدید و مستقل داشت .

در حال حاضر رایانه های خود را در ایالات متحده، ژاپن و برزیل و همچنین یک قرارداد بازاریابی منحصر به فرد به فروش می رساند.

گرچه سونی کامپیوترهای خود را در دهه 1980 صرفا برای بازار ژاپن ساخته بود، این شرکت در اوایل دهه 1990 از کسب و کار رایانه خارج شد.

بررسی بهترین لپ تاپ سونی نشان میدهد ورود مجدد سونی به بازار کامپیوتر جهانی، تحت نام تجاری جدید Vaio، در سال 1996 با سری PCV از دسکتاپ شروع شد.

سونی هنوز علامت های تجاری کپی رایت را برای نام تجاری و لوگو VAIO نگه داشته است.

ادامه مطلب

لپتاپ های وایو برمیگردند اما سونی هنوز نه

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

پس از اینکه محصولات سونی فقط به بازار ژاپن محدود شدند، لپتاپ های شکیل وایو در آینده ای نزدیک رونمایی می شوند.

به گزارش نمایندگی سونی وایو لپتاپ های جدید وایو وقتی وارد بازار شدند کمی دست کم گرفته شدند. با این حال در سال 2014 سونی به بازارهای ژاپن بازگشت و فروش خود را مجددا آغاز کرد. حالا پس از چهار سال که محصولات سونی فقط در بازارهای ژاپن عرضه می شوند، برند وایو قصد دارد محصولات خودش را فراتر از مرزهای ژاپن به فروش برساند.

ادامه مطلب

وایو در نمایشگاه COMPUTEX 2018 بازگشت خود را به نمایش خواهد گذاشت

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

وایو که زیر مجموعه ی شرکت سونی است یک عملیات بازگشتی را انجام داده است. این شرکت اخیرا دعوتی را از شریک تایوانی خود Nexstgo دریافت کرده، مبنی بر اینکه مراسمی را تحت عنوان "وایو بازگشته است" در زمان COMPUTEX 2018 برگذار کند.

به گزارش نمایندگی سونی وایو اگر اسم Nexstgo برای شما آشناست دلیلش این است که این برند در فوریه ی 2018 مجددا فعالیت خود را با تولید نوت بوک های Avita در مالزی آغاز کرده است. یکی از ویژگی های کلیدی و شاخص نوت بوک Avita قیمت آن است. این دعوت نشان می دهد که وایو مراسم خاص خود را در ژوئن 2018 در تایوان برگذار خواهد کرد. همچنین بسیار محتمل است که وایو محصولات جدیدی را برای رونمایی حاضر کرده باشد که قبل از معرفی رسمی شان در نمایشگاه COMPUTEX 2018، در این مراسم از آنها رونمایی می کند.

ادامه مطلب