تعمیرات لپ تاپ سونی وایو

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

تعمیر لپ تاپ سونی

به گزارش نمایندگی سونی وایو این برند یکی از تولیدکنندگان لوازم الکترونیک در دنیاست که به خاطر کیفیت بالای محصولاتش معروف شده است. سیستم های بازی، تلویزیون ها، دوربین ها و گوشی های محبوب شان توسط میلیون ها نفر در دنیا خریداری میشوند. پس تعجب برانگیز نیست که کامپیوترها و لپتاپ های سونی وایو مورد توجه تعداد بالایی از مصرف کنندگان باشد.

کارشناسان تعمیرات لپ تاپ سونی معتقدند حتی بهترین محصولات سونی نظیر VAIO نیز در برابر مشکلاتی که روزانه کاربران کامپیوتر را تهدید می کند ایمن نیست.

لپ تاپ های سونی مانند دیگر برندهای محبوب به صورتی طراحی شده اند که پیدا کردن منشا مشکلات آنها و برطرف سازی شان میتواند برای افرادی غیرمتخصص چالش برانگیز باشد.

اما شما مجبور نیستید که به تنهایی لپ تاپ تان را تعمیر کنید.

اگر میخواهید در مورد تعمیر لپتاپ سونی در تهران، انواع مشکلاتی که کاربران معمولا با آنها مواجه میشوند و چگونگی مقابله با این مشکلات بیشتر بدانید،نمایندگی Sony vaio شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت میکند.

تعمیر لپ تاپ SONY VAIO

تعمیر لپ تاپ سونی وایو
تعمیر لپ تاپ SONY VAIO - 4.2 out of 5 based on 5 votes

امتیاز کاربران

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

نمایندگی رسمی سونی وایو به عنوان برترین و قدیمی ترین مجموعه تخصصی تعمیر لپ تاپ در ایران به بهره بردن از تخصصی ترین نیرو ها و تعمیر کاران همواره آمادگی دارد تا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مشتریان را برطرف نماید.

نمایندگی سونی وایو در دو قسمت نرم افزار و سخت افزاری تقسیم شده که در قسمت سخت افزاری مسائلی از قبیل شکستگی قاب و لولا،شکستگی صفحه نمایش،عدم کارکرد کیبورد،عدم کارکرد تاچ موس،مشکل تصویر دهی،مشکل شارژ شدن،بالا رفتن حرارت دستگاه،تعویض فن و هیت سینک،تعویض چیپ گرافیک،تعویض مادربورد،قطع و وصل شدن تصویر به علت مشکلات ناشی از فلت ال سی دی،ترمیم قاب و لولا،تعویض بانک رم،تعویض ماژول های رم،رفع مشکلات هارد،تعویض هارد دیسک،رفع بد سکتور هارد،تعویض دی وی دی رام،تعویض چیپ ست های شمالی،جنوبی و گرافیک، و...